Strona 1 z 1

Jak przedstawić nowy temat do dyskusji? Mam pytanie itp.

PostNapisane: 18 cze 2016, o 16:46
przez Krzysztof
1. Najpierw załóż konto - w prawym górnym rogu przycisk [ZAREJESTRUJ]

2. Zaloguj się.

3. Znajdź i wejdź do właściwego działu. Przykładowo masz problem ze szlamowaniem lapis lazuli to klikasz na dział [PIGMENTY]

i tu dwie możliwości:

4a. Przejrzyj wątki w dziale może znajdziesz odpowiedź lub jeśli już jest podobna dyskusja to wejdź do wątku klikając na jego tytuł. W tym przykładzie wątek [Lapis lazuli z "kamyczka] - przewijasz do dołu i naciskasz przycisk [ODPOWIEDZ]. Otworzy się strona z oknem do wpisania tekstu. Opisujesz problem, pytanie, albo dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naciskasz [WYśLIJ] i gotowe.

4b. Jeśli nic nie pasuje to będąc we właściwym dziale, w tym przykładzie [PIGMENTY], naciskasz przycisk na dole lub na górze strony z lewej [NOWY TEMAT]. Otworzy się strona z oknem do wpisania tekstu. Wpisujesz temat - krótko i zwięźle + opisujesz problem, zadajesz pytanie, albo dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naciskasz [WYśLIJ] i gotowe.

5. Jeśli pojawią się problemy to z lewej strony tego wątku jest kwadrat z literami PW - klikasz i piszesz do mnie maila. W sprawach technicznych zawsze postaram się pomóc w miarę wolnego czasu.

6. W sprawach dotyczących pisania ikon prosimy pisać na forum.

7. Jeśli chodzi o odpowiedzi to musi znaleźć się ktoś życzliwy, kto zechce poświęcić swój wolny czas na napisanie odpowiedzi.

I tyle. W razie problemów technicznych się polecam na PW. Krzysztof - moderator.

jeden temat = jeden wątek

PostNapisane: 18 cze 2016, o 20:26
przez Krzysztof
Przypominam prośbę o nie tworzenie wątków zawierającym wiele niezwiązanych problemów (wpisów wielotematycznych) bo forum traci przejrzystość, robi się chaotyczne i nieuporządkowane.