Witam!

Kilka słów o sobie - o Twoim zainteresowaniu ikoną i ikonopisaniem

Witam!

Postprzez jadwigakowalska » 23 wrz 2013, o 18:19

Serdecznie witam wszystkich DrogoIkonowiczów i sympatyków. Przede wszystkim dziękuję O.Jackowi za wspaniałą inicjatywę i za to, że nas wszystkich wciąż dopinguje do pracy nad ikonami i nad sobą. "Droga Ikony" i cały przekaz, który sobą niesie jest bardzo ważna dla nas wszystkich, czyli tych, których - jak określiła jedna z koleżanek piszących ikony -"Ikona ogarnęła". Myślę, że to dobre sformułowanie, przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
Długo szukałam swojego miejsca i swojej drogi w życiu. Wciąż miałam wrażenie, że na coś czekam. Długo też myślałam, że to taki charakter, że jestem jakaś dziwna...Ale cóż, Pan Bóg postanowił w końcu otworzyć mi oczy i przejrzałam...
Od trzech lat piszę ikony i tak sobie często z radością myślę, że to jest ten Dar na który czekałam.
Trudno mi pisać o tym co czuję, ale wiem,że mnie rozumiecie. Staram się dużo pracować, gdyż mam świadomość i poczucie zbyt szybko umykającego czasu, a tyle jeszcze osób chciałabym tymi swoimi ikonami obdarować...No i oczywiście bardzo, bardzo chciałabym żeby moje ikony wciąż skłaniały do modlitwy i kontemplacji...tak jak mnie wciąż porusza ikona Chrystusa Pantokratora, która nie wiem do dziś jakim cudem powstała na pierwszych warsztatach.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że w nowy sposób ubogacimy się wzajemnie.
jadwigakowalska
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 19:43

Re: Witam!

Postprzez teresamuszakowska » 23 wrz 2013, o 21:32

Witaj Jadwigo... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
teresamuszakowska
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 16:18
Lokalizacja: Ząbki...przytulone do Warszawy...

Re: Witam!

Postprzez olgaannahm » 23 wrz 2013, o 23:40

Witaj Jadwigo... :D
Avatar użytkownika
olgaannahm
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 20:31

Re: Witam!

Postprzez ewam » 24 wrz 2013, o 07:01

No nareszcie jesteś Jadziu :D
Avatar użytkownika
ewam
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 18:04

Re: Witam!

Postprzez Evagelia » 24 wrz 2013, o 07:23

Witaj : )
Evagelia
 
Posty: 189
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 10:05

Re: Witam!

Postprzez jadwigakowalska » 24 wrz 2013, o 15:53

Ja również się cieszę ogromnie z Waszej obecności i dziękuję za miłe powitanie. Szczególnie ciepło witam Ciebie Ewam!
jadwigakowalska
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 19:43


Powrót do Przedstawmy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron