Rafał W.- Witam! :)

Kilka słów o sobie - o Twoim zainteresowaniu ikoną i ikonopisaniem

Re: Rafał W.- Witam! :)

Postprzez Grażyna » 19 wrz 2013, o 21:43

Witaj Rafał. Zgodnie z moja wiedzą wynikającą z wieloletniego błąkaniem się w sieci , wiem,że w internecie obowiązuje "netykieta" z której wynika między innymi że , każdy jest z każdym na Ty , zwłaszcza na forach internetowych , gdzie łączy nas ta sama pasja

I nawet jeżeli moderator ustali inną "netykietę" dla tego forum. ja niezręcznie bym się czuła gdyby ktokolwiek z forumowiczów mówił do mnie "proszę pani"
Avatar użytkownika
Grażyna
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 19:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Rafał W.- Witam! :)

Postprzez teresamuszakowska » 19 wrz 2013, o 23:54

Rafale też Cię poznaję...życzę wytrwałości na drodze ikony...mam nadzieję, że od Ciebie już nie długo zacznę się uczyć pisania ikony...wspomogę Cię modlitwą... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
teresamuszakowska
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 16:18
Lokalizacja: Ząbki...przytulone do Warszawy...

Re: Rafał W.- Witam! :)

Postprzez rafalwojewodzki » 20 wrz 2013, o 09:09

Grażyna-przepraszam, mój błąd... :oops: Jestem przyzwyczajony (z racji mojego młodego wieku), że do wszystkich (no prawie) nawykłem zwracać się per Pani ;) , dla mnie to wyraz szacunku dla starszej ode mnie osoby. Jeżeli faktycznie są takie zasady, to zastosuję się do Twoich rad. Większym wstydem byłoby dla mnie, gdyby ktoś zwrócił mi uwagę w stylu (nie jestem twoją koleżanką, zwracaj się do mnie na Pani), Dzięki za uwagę ;)
Teresa-nie jestem jeszcze mistrzem, żebyś miała się ode mnie uczyć ;) Dzięki za wsparcie modlitwą :D :D
Avatar użytkownika
rafalwojewodzki
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 19:15

Re: Rafał W.- Witam! :)

Postprzez teresamuszakowska » 20 wrz 2013, o 17:31

Cieszy mnie, że mówisz mi po imieniu...miałam sama Ci to powiedzieć...a uczyć się będę od Ciebie jak się będziesz dzielił tym czego nauczyłeś się w szkole ikonopisania... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
teresamuszakowska
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 16:18
Lokalizacja: Ząbki...przytulone do Warszawy...

Re: Rafał W.- Witam! :)

Postprzez Grażyna » 20 wrz 2013, o 17:38

Rafał nie przepraszaj bo teraz mi jakoś niezręcznie. :oops:
Avatar użytkownika
Grażyna
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 19:06
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawmy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron