podobrazia - Lublin

podobrazia - Lublin

Postprzez maja » 23 lis 2013, o 11:53

Osobom z Lublina piszącym ikony gorąco polecam podobrazia wykonywane przez p. Piotra Baranowicza. Deski są świetnej jakości, pięknie wpasowane szpongi, pełen profesjonalizm - nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan Piotr wykonuje także krzyże, również z kowczegiem. Ostatnio zamawiałam 3 podobrazia, jestem bardzo zadowolona. Stosunkowo krótkie terminy ( tydzień ).
http://www.drewnianerzeczy.republika.pl/
Avatar użytkownika
maja
 
Posty: 89
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 15:07

Re: podobrazia - Lublin

Postprzez ikonnik » 24 lis 2013, o 17:40

Cenna wiadomość. Dzięki Majka.
Avatar użytkownika
ikonnik
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 13:03
Lokalizacja: Rzym/Warszawa

Re: podobrazia - Lublin

Postprzez maja » 24 lis 2013, o 21:11

Pan Piotr ma bogate doświadczenie jeśli chodzi o prace w drewnie, na stronie którą podałam jest odnośnik do drugiej, opisującej dotychczasowe realizacje. Przy tym to bardzo sympatyczny człowiek, o dużej wiedzy, nawet z rozmowy widać, że temat podobrazi pod ikony nie jest mu obcy. Właśnie zaczynam gruntowanie desek, zobaczymy jak będą się zachowywać, ale już teraz widzę, że drewno jest dobrej jakości, suche, deski ładnie dopracowane. To, że ma na swoim koncie realizację ikonostasu też już o czymś świadczy...
Avatar użytkownika
maja
 
Posty: 89
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 15:07

Re: podobrazia - Lublin

Postprzez Ewa Pracownia Temper » 17 lut 2015, o 08:23

Cenna wiadomość :) może ktoś jeszcze doda swoje namiary na stolarzy? Ja cały czas szukam i zmieniam źródło zaopatrzenia. A może zna ktoś takiego specjalistę w Krakowie????
Avatar użytkownika
Ewa Pracownia Temper
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 09:34
Lokalizacja: Kraków

Re: podobrazia - Lublin

Postprzez Elen » 18 lut 2015, o 16:24

Polecam z Krakowa-http://sztukarzemioslo.pl/index.php
Elen
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 14:19

Re: podobrazia - Lublin

Postprzez Ewa Pracownia Temper » 18 lut 2015, o 21:15

Wszystko fajnie, tylko szkoda, że tak drogo. Szukam namiarów bezpośrednio na jakiegoś dobrego stolarza w Krakowie. Ktoś coś?
Avatar użytkownika
Ewa Pracownia Temper
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 09:34
Lokalizacja: Kraków

Re: podobrazia - Lublin

Postprzez Bozena Juszkiewicz » 16 lis 2015, o 11:13

Ja polecam Stefana Zająca k/Wohynia: camber1.wp.pl tel. 606137997
Wysyła za zaliczeniem pocztowym - bardzo szybko. Generalnie robi co się chce na wymiar - nie ma tylko maszyny do kowczegów w łuku. Jakościowo deski dużo lepsze od tych, które kupowałam w sklepach internetowych, no i o wiele tańsze. Ceny są z reguły do negocjacji.
Bozena Juszkiewicz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 lis 2015, o 11:36


Powrót do Podobrazia, gruntowanie, snycerka, kioty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron