Rady dla rozpoczynających naukę pisania albo malowania ikon

Re: Rady dla rozpoczynających naukę pisania albo malowania i

Postprzez Oneck » 4 lis 2017, o 00:20

Jak wybierasz sobie interesujący Cię plik to masz tam napis "СКАЧАТЬ", a potem wybierasz "download" i pobierasz na swój dysk, rozpakowujesz z *zip* i już masz :)
Oneck
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lis 2017, o 00:16

Re: Rady dla rozpoczynających naukę pisania albo malowania i

Postprzez Jolanda » 4 lis 2017, o 10:22

Oneck napisał(a):Jak wybierasz sobie interesujący Cię plik to masz tam napis "СКАЧАТЬ", a potem wybierasz "download" i pobierasz na swój dysk, rozpakowujesz z *zip* i już masz :)


Dziękuję za radę i życzliwość.
Chyba wiem, jak pobrać plik na dysk, a nawet jak rozpakować :)
Nie wiem jednak gdzie szukać "pliku", który mnie zainteresuje, dlatego zapytałam o ciekawe linki z których Państwo korzystacie.
Przeglądałam ikony ze strony, którą udostępnił wcześniej zephyr7, ale chciałabym zobaczyć jeszcze inne reprodukcje.

Czekam na wznowienie wydania "IKONY fakty i mity" wydawnictwa Arkady, które się całkowicie wyczerpało
Ostatnio edytowano 5 lis 2017, o 17:23 przez Jolanda, łącznie edytowano 1 raz
Jolanda
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 09:16

Re: Rady dla rozpoczynających naukę pisania albo malowania i

Postprzez Oneck » 4 lis 2017, o 10:28

A , nie chciałam cię urazić, ale zrozumiałam z postu, że nie wiesz, jak to pobrać. Nie wiem, czy tam szukałaś, ale ja szukałam jeszcze na Pintereście : https://pl.pinterest.com/search/pins/?q ... &term_meta[]=podlinniki%7Ctyped.
Oneck
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lis 2017, o 00:16

Re: Rady dla rozpoczynających naukę pisania albo malowania i

Postprzez Jolanda » 4 lis 2017, o 10:48

Oneck napisał(a):A , nie chciałam cię urazić, ale zrozumiałam z postu, że nie wiesz, jak to pobrać. Nie wiem, czy tam szukałaś, ale ja szukałam jeszcze na Pintereście : https://pl.pinterest.com/search/pins/?q ... &term_meta[]=podlinniki%7Ctyped.

Absolutnie nie czuję się urażona :) Wysłałam odpowiedź na PW ....dzięki za chęć udzielenia pomocy :)
Jolanda
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 09:16

Re: Rady dla rozpoczynających naukę pisania albo malowania i

Postprzez Jolanda » 4 lis 2017, o 19:29

Pinterest jest bardzo interesujący.....nie znałam tego medium.
Trzeba się zarejestrować, żeby móc otwierać karty i ściągać obrazy.
Myślę, że warto.
Dziękuję za zwrócenie mi uwagi na ten portal :)
Jolanda
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 09:16

Poprzednia strona

Powrót do Rysunek ikonograficzny, etapy malowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron