beatazu

Kilka słów o sobie - o Twoim zainteresowaniu ikoną i ikonopisaniem

beatazu

Postprzez beatazu » 3 sty 2015, o 17:23

Witam w 2015

Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum i wiele się z niego uczę. Podoba mi się też w jakim 'klimacie' prowadzone są tutaj dyskusje. W ramach 'nowych wyzwań' postanowiłam się zarejestrować :)

Krótkie przedstawienie się... hmmm... od bardzo wielu lat interesowały mnie ikony - te bardziej tradycyjne, jak i obrazy inspirowane ikonami. Miałam okazję widzieć różne ikony podczas moich podróży, zwłaszcza na Ukrainie, w Rumunii czy też w Bułgarii. Zbierałam książki, pdf'y, przykładowe przedstawienia... i zawsze coś mnie hamowało by spróbować. Wreszcie się przełamałam i w 2014 uczestniczyłam w podstawowych warsztatach w Gdańsku. Spróbowałam po raz pierwszy zrobić Mandylion... i wiem że nie chcę tego zaprzestać :)

Mam znikome doświadczenie praktyczne, z teorią też nie zabłysnę, ale mam nadzieję że uda mi się czerpać z Waszej wiedzy i doświadczenia. Jestem fanką fenomenu przekazywania wiedzy 'mistrz-uczeń' i to m.in. skłoniło mnie, aby się zalogować... a nie tylko podglądać :)

pozdrawiam serdecznie!
beatazu
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sty 2015, o 17:07

Re: beatazu

Postprzez Maria » 3 sty 2015, o 21:11

Witamy Cię- my uczniowie :)
Maria
 
Posty: 221
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:19

Re: beatazu

Postprzez Krzysztof » 4 sty 2015, o 19:17

Szczęść Boże. W imieniu ekipy witam w forum i zapraszam do dzielenia się wiedzą.
Nic nie jest niczyje bo wszystko jest Boga.
Avatar użytkownika
Krzysztof
 
Posty: 366
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 18:58
Lokalizacja: Polska

Re: beatazu

Postprzez beatazu » 4 sty 2015, o 20:27

Nie mam za dużo czym się dzielić :) ale może się jakoś przysłużę w dyskusji np. zadając pytania ;)
beatazu
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sty 2015, o 17:07

Re: beatazu

Postprzez Elzbieta » 4 sty 2015, o 21:48

Witaj, to tak jak ja. Na razie "gapię" się z rozdziawioną buzią, podziwiam mistrzów
Elzbieta
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 09:55

Re: beatazu

Postprzez teresamuszakowska » 4 sty 2015, o 23:07

Witam cieplutko...jestem nieśmiałym jeszcze uczniem...
Obrazek
Avatar użytkownika
teresamuszakowska
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 16:18
Lokalizacja: Ząbki...przytulone do Warszawy...


Powrót do Przedstawmy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron