Witajcie!

Kilka słów o sobie - o Twoim zainteresowaniu ikoną i ikonopisaniem

Witajcie!

Postprzez kruczek » 17 lis 2013, o 11:11

Pozdrawiam wszystkich ze Szczecina.Moje pierwsze dwie ikony napisane tylko z pomocą książek i internetu zostały podarowane.Zdaję sobie sprawę że ich wykonanie dalekie jest od nawet dobrego.Szukałam więc możliwości poznania całego warsztatu .Wyjazd nie wchodził w grę z uwagi na zdrowie.Ale zaświeciła dla mnie lampka nadziei.W Szczecinie otwarto Szkołę Ikony i Duchowości Pragnę jednak poznać więcej Popatrzeć jak inni wykonują te same elementy .Dla wielu osób to po prostu zwykły ruch pędzlem dla mnie dopiero sztuka prowadzenia pędzla aby osiągnąć upragniony efekt.Co na dzień dzisiejszy szukam?Wody.roślin....Pozdrawiam i zaczynam poszukiwania , może ktoś już coś na ten temat pisał?
kruczek
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lis 2013, o 21:41

Re: Witajcie!

Postprzez katarzynakobuszewska » 17 lis 2013, o 15:54

Witaj Kruczku,
no to dobrze trafiłeś - tu znajdziesz mnóstwo wiadomości na temat każdego etapu powstawania ikony. Znajdź odpowiedni wątek i poczytaj albo zadaj pytanie, powiem Ci w sekrecie, że tu zaglądają same dobre dusze i tacy sami rozdawacze ikon jak Ty.
Pozdrawiam :D
Avatar użytkownika
katarzynakobuszewska
 
Posty: 74
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 21:01

Re: Witajcie!

Postprzez teresamuszakowska » 17 lis 2013, o 15:59

Witam Kruczku... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
teresamuszakowska
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 16:18
Lokalizacja: Ząbki...przytulone do Warszawy...

Re: Witajcie!

Postprzez Krzysztof » 17 lis 2013, o 18:19

Cześć :-) Zawsze tu znajdziesz bratnie dusze ikonopisarzy.
Jeśli potrzeba pomocy to zacznij wątek we właściwym temacie z pytaniem czy opisem problemów

I tak przy okazji zapraszam wszystkich forumowiczów do większej aktywności bo forum samo się nie napisze.

W razie problemów których nie chcesz omawiać publicznie - pisz pocztą wewnętrzną forum do wybranej osoby.
Nic nie jest niczyje bo wszystko jest Boga.
Avatar użytkownika
Krzysztof
 
Posty: 366
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 18:58
Lokalizacja: Polska

Re: Witajcie!

Postprzez olgaannahm » 18 lis 2013, o 18:02

witaj.... :D
Avatar użytkownika
olgaannahm
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 20:31

Re: Witajcie!

Postprzez Evagelia » 19 lis 2013, o 18:53

Witaj : )
Evagelia
 
Posty: 189
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 10:05


Powrót do Przedstawmy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron