Witam

Kilka słów o sobie - o Twoim zainteresowaniu ikoną i ikonopisaniem

Witam

Postprzez eskel » 14 lip 2015, o 10:44

Cześć wszystkim, nazywam się Adam. Mieszkam w Białymstoku. Moja droga ikony rozpoczęła się podczas zimowych warsztatów ikonograficznych w Supraślu. Dzięki tym warsztatom zyskałem minimalne podstawy które pozwoliły mi iść dalej w mojej nauce. Niedawno ukończyłem również warsztaty weekendowe. Staram się również pisać w domu, czego efekty postaram się Wam pokazać.
Zawsze lubiłem rysować, zawsze to sprawiało mi przyjemność i dawało pewien spokój. Najbardziej pochłonęło mnie malowanie tuszem, rysunki w takim "komiksowym" stylu.
Jednak po zetknięciu z ikoną, z całą symboliką i tradycją, poczułem coś czego nie da się poczuć przy innej formie sztuki. Zapewne rozumiecie o co mi chodzi, choć ciężko to opisać. Jest to coś co daje pewną siłę i jeszcze mocniejszą wiarę.
Od dość dawna obserwowałem to forum, dziś postanowiłem się zarejestrować. Wydaje mi się, że jesteście prawdziwymi pasjonatami i macie sporo wiedzy, którą możecie się podzielić.
Jak widzicie, dopiero zaczynam i bardzo bym się cieszył z otrzymania pomocy jeśli o nią poproszę, będę uważnie śledził dalsze losy forum i pokornie, z opuszczoną głową przyjmował krytykę.
Pozdrawiam ;)
eskel
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lip 2015, o 10:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam

Postprzez Krzysztof » 19 lip 2015, o 20:49

Szczęść Boże.
Witam w imieniu ekipy technicznej forum. Jeżeli nie masz w pobliżu osoby,
która może zrobić korektę ikony to polecam wątek "Moje ikonopisanie - twórcy indywidualni"
viewforum.php?f=16
Jeśli chodzi o treści na forum to piszemy z życzliwości, aby podzielić się
swoim doświadczeniem więc to tylko podpowiedzi, ale nie jedyna pewna czy prawidłowa odpowiedź.
Pisz śmiało jeśli masz pytania. Pzdr. Krzysztof - moderator.
Nic nie jest niczyje bo wszystko jest Boga.
Avatar użytkownika
Krzysztof
 
Posty: 366
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 18:58
Lokalizacja: Polska


Powrót do Przedstawmy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron