Anna Makać - "IKONY - podręcznik ikonografa"

Anna Makać - "IKONY - podręcznik ikonografa"

Postprzez folko » 2 lip 2014, o 10:55

Mam pytanie, czy ktoś z Was miał do czynienia z tym podręcznikiem? Czy warto w niego zainwestować jeśli już się ikony pisze, czy raczej jest to tylko dla osób początkujących.
Link do książeczki:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 607&type=3

Jest tam spis treści, ale spis nie zawsze odpowiada zawartości ;)
Avatar użytkownika
folko
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2 sty 2014, o 13:42

Re: Anna Makać - "IKONY - podręcznik ikonografa"

Postprzez Marcin » 3 lip 2014, o 20:54

Pani Anna to bardzo miła i pomocna osoba, nie mówiąc już o wybitnych zdolnościach w ikonopisaniu. Strony z grafikami do tego podręcznika są dostępne na profilu do którego podałeś linka, za darmo. Mi się przydały :)
Moja stronka: http://www.marcinkaczmar.pl - serdecznie zapraszam.
Marcin
 
Posty: 67
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 16:27
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Anna Makać - "IKONY - podręcznik ikonografa"

Postprzez olgaannahm » 6 lip 2014, o 22:07

Ja kupiłam tą książeczkę pani Anny . Wcześniej z Nią rozmawiałam mailowo - rzeczywiście jest miłą i pomocną osobą.
książka jest dla początkujących, ale jak coś zapomniałam to mi pomogła, choć więcej mi pomagają zapiski z kursu z Drogi Ikony ( nie podlizuję się :lol: ale zapamiętałam, widziałam i to jest dużo więcej niż książeczka ..)Ale podstawowe pojęcia i zasady są w niej zawarte... :)
Avatar użytkownika
olgaannahm
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 20:31

Re: Anna Makać - "IKONY - podręcznik ikonografa"

Postprzez folko » 8 lip 2014, o 08:56

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, książkę zdecydowałem się nabyć, mama nadzieję że przyda się właśnie jako szybka podpowiedź gdy coś mi się zapomni i jako pomoc dla innych zaczynających :)
Avatar użytkownika
folko
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2 sty 2014, o 13:42


Powrót do Książki, publikacje, filmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron