Plener ikonopisania w Borach Tucholskich

Plener ikonopisania w Borach Tucholskich

Postprzez basiamindewicz » 23 lut 2015, o 18:17

Kochani,

Bardzo serdecznie zapraszam na plener ikonopisania, ktory odbedzie sie tego lata w Borach Tucholskich.

Juz od kilku lat w podobnej grupie jezdzimy na plenery ikonopisania w lecie. Wybieramy zawsze inne miejsce by oprocz skupienia i pracy nad ikonami moc podziwiac i cieszyc sie pieknem polskich krajobrazow.
Zawsze jestesmy otwarci i zapraszamy osoby, ktore z nami wczesniej nie wyjezdzaly. To dodaje piekna i ciekawosci naszej grupie.

Termin wyjazdu to 8 - 15 sierpnia 2015

W Swornych Gaciach :) w Borach Tucholskich

Koszt pleneru 800zl - w co wliczone sa noclegi, 6 obiadow.

Zatrzymamy sie w pieknej okolicy, gdzie panuje spokoj. Jest lesniczowka z miejscem na ognisko, rzeczka i jeziora.

Kazdy bedzie pracowal nad ikona jaka sam wybierze. Moze to byc rozpoczeta praca a moze to byc cos nowego. Mozna bedzie malowac wiecej niz jedna ikone.
Jesli ktos bedzie potrzebowal pomocy w wyborze i znalezieniu pierwowzoru chetnie sie tym zajme.

Bedziemy pracowac do obiadu. Po obiedze bedzie mozna albo pojsc na wycieczke, kajaki, odpoczac, albo pracowac dalej na wlasna reke.

Prosze o szybki kontakt jesli jestescie zainteresowani i wtedy podam wiecej szczegolow.

Zajecia poprowadze ja :)
Basia Mindewicz - dla tych ktorzy mnie nie znaja. Ukonczylam Policeaule Studium Ikonograficzne w Bielsku Podlaskim. Prowadzilam warsztaty w Studium Chrzescijanskiego Wschodu, nadal wspolpracuje z Droga Ikony, zalozylam Edinburgh School of Icon Painting w Edynburgu, w Szkocji.

Pozdrawiam serdecznie,
Basia Mindewicz
basiamindewicz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 16:53
Lokalizacja: Edynburg

Re: Plener ikonopisania w Borach Tucholskich

Postprzez Elzbieta » 23 lut 2015, o 20:52

Witaj.Jestem zainteresowana Twoimi warsztatami, byłam tylko na kursie wekendowym, a ogromnie chcę nauczyć się trochę wiecej. Pozdrawiam Elzbieta
Elzbieta
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 09:55

Re: Plener ikonopisania w Borach Tucholskich

Postprzez basiamindewicz » 28 lut 2015, o 01:44

Dobry wieczor Ewa,
Ciesze sie :)
Napisz do mnie na miala to napisze wiecej szczegolow.
email - banieczka@gmail.com

Pozdrawiam Cie serdecznie,
Basia
basiamindewicz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 16:53
Lokalizacja: Edynburg

Re: Plener ikonopisania w Borach Tucholskich

Postprzez kruczek » 4 maja 2015, o 18:05

Proszę o kontakt w sprawie sierpniowych warsztatów ikonopisania na adres ela_krukowska@ wp.pl

Najważniejsze jaki tam jest dojazd.


Z poważaniem Elżbieta Krukowska
kruczek
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lis 2013, o 21:41


Powrót do Wystawy, warsztaty, plenery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron